• Kategorie
  • Bambaw Szczotka do mycia naczyń na bambusowej rączce

Szczotka do naczyń składa się z bambusowej rączki, włosia kokosowego i stali nierdzewnej...

zaloguj by poznać ceny
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Brak towaru

Szczotka do mycia naczyń na bambusowej rączce, Bambaw:

Zmywanie naczyń jest koniecznością prawie dla każdego, robimy to codziennie. Jest to tak normalna czynność, że łatwo zapomnieć o jej wpływie na środowisko.


Problem ze zwykłymi szczotkami do naczyń:

Konwencjonalne szczotki do naczyń są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego i rozkładają się przez wieki. Nawet gąbki zawierają plastik i nie nadają się do recyklingu ani biodegradacji.

Podczas zmywania, z gąbki i szczotki do kanalizacji przedostaje się mikroplastik, a nawet osiada na przyborach kuchennych. Prowadzi to do szkód w środowisku, w tym zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi.

Skutkiem tego jest również spożycie przez ludzi syntetycznych cząstek, które pozostają na naczyniach.


Zmywanie bezodpadowe:

Na szczęście istnieją przyjazne dla środowiska szczotki do naczyń, dzięki którym możesz wykonywać swoje prace bezpiecznie. Możesz zmienić szczotkę na naturalną, bez sztucznego włosia.


Czyścik z orzechów kokosowych:

Szczotka do naczyń składa się z bambusowej rączki, włosia kokosowego i stali nierdzewnej. Ma wygiętą okrągłą głowicę, która jest zaprojektowana tak, aby łatwo dotrzeć do wszystkich miejsc. Wysoka gęstość włosia zapewnia dokładne mycie. Bambusowy uchwyt ma ergonomiczny kształt zapewniający pewny i wygodny chwyt.

Nadaje się do mycia naczyń, słoików, misek i garnków.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie