• Kategorie
  • ECO-MAX Płyn do mycia zabawek i akcesoriów dziecięcych BEZZAPACHOWY 710ml

Hipoalergiczny środek do czyszczenia zabawek, akcesoriów dziecięcych i innych powierzchni Eco-Max został specjalnie opracowany na bazie łatwo biodegradowalnych składników pochodzenia roślinnego, o zrównoważonym pH bez użycia znanych alergenów..

zaloguj by poznać ceny
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Brak towaru

Hipoalergiczny środek do czyszczenia zabawek, akcesoriów dziecięcych i innych powierzchni Eco-Max został specjalnie opracowany na bazie łatwo biodegradowalnych składników pochodzenia roślinnego, o zrównoważonym pH bez użycia znanych alergenów. Wszystkie składniki tego produktu są odpowiednie dla żywności lub bezpieczne dla żywności.

Ten wegański produkt wolny od GMO jest nietoksyczny, bezzapachowy i delikatny zarówno dla skóry, jak i powierzchni. Delikatnie i skutecznie myje powierzchnie zmywalne wodą.

Najczystsze zrównoważone składniki pochodzenia roślinnego. Hipoalergiczna formuła bez dodatków zapachowych. Bezpieczniejszy dla wrażliwej skóry. Bez żrących chemikaliów, syntetycznych substancji zapachowych i toksycznych konserwantów.

Sposób użycia: Skutecznie i bezpiecznie czyści zmywalne w wodzie powierzchnie, takie jak zabawki, przewijaki, krzesełka, wanny, wózki, podłogi itp. Spryskać powierzchnię i wytrzeć do czysta. Aby wyczyścić podłogi, dodaj około 125 ml do 4,5 l wody i użyj z mopem. Opłucz pusty pojemnik wodą i oddaj do recyklingu.

Eco-Max produkuje produkty, które są najwyższej jakości, dostępne cenowo, skuteczne, hipoalergiczne, roślinne; wyprodukowane w 100% z użyciem zielonej energii, wegańskie i nie testowane na zwierzętach, bez MIT, bez GMO, zawierają tylko zrównoważony olej palmowy, wspaniałe zapachy czystych olejków eterycznych, certyfikowane przez EcoLogo.

Skład: Water, <5% Non-ionic Surfactant, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate and Citric Acid.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie