• O nas

O FIRMIE

Na rynku produktów ekologicznych i naturalnych jesteśmy obecni od początku 2013r. Od tego czasu zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów detalicznych, jak i instytucjonalnych.

Od początku działalności podstawą naszego funkcjonowania są partnerskie relacje z Klientami oraz przeświadczenie, że najważniejsza jest jakość i oryginalność oferowanych przez nas produktów.

KOGO DO NAS ZAPRASZAMY?

Jeśli prowadzisz lub zamierzasz prowadzić sklep stacjonarny czy internetowy z produktami ekologicznymi oraz naturalnymi i szukasz dostawcy towarów od najlepszych polskich i zagranicznych producentów to DOBRZE TRAFIŁEŚ!

INTERESUJE CIĘ DROPSHIPPING?

Jak najbardziej! Proponujemy różne formy takiej współpracy. Dowiesz się więcej klikając TUTAJ ...

ZALETY WSPÓŁPRACY - JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Oferujemy wyłącznie pełnowartościowe i oryginalne produkty renomowanych i sprawdzonych przez nas marek.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Twoich potrzeb i zapewnimy Ci fachową pomoc naszych pracowników.

Zamówienia składane online są realizowane priorytetowo, dzięki czemu możemy się pochwalić bardzo wysokim współczynnikiem kompletacji zamówień. Dla Ciebie nieustannie się rozwijamy dbając o długotrwałe relacje, dzięki którym współpraca przynosi jeszcze większe korzyści.

W trosce o jakość współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu dostarczamy Państwu sprawdzone produkty.

Co ważne, staramy się wciąż poszerzać asortyment i uzupełniać go o nowe artykuły, zgodne z panującymi trendami na rynku.

Nie umkną nam żadne nowości!

ZAPEWNIAMY WSPARCIE I DOBRY KONTAKT 

W kontakcie z Klientem cenimy sobie wzajemną komunikację i indywidualne podejście. Liczne rozmowy oraz doświadczenia pozwoliły nam dokładnie określić wzajemne oczekiwania oraz wypracować trwałe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnym podejściu.

W każdym przypadku staramy się wysłuchać sugestii i propozycji dotyczących obsługi - ciągle szukamy okazji, aby ulepszyć naszą komunikację z Klientami.

Służymy fachową poradą, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy w wyborze produktu oraz pomożemy w każdej sprawie dotyczącej zamówienia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ - NAPISZ

e-mail: hurt@hurowniaekologiczna.com

ul: Jagiellońska 78

03-301 WARSZAWA 

nr konta: 11 1050 1025 1000 0090 8077 0515

ECO CREATIVE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAŁNOŚCIĄ 
ul. Jagiellońska 78
03-301 Warszawa
NIP 5242895090, REGON: 385061196
KRS: 0000817092